Uitslagen interne competitie

Cyclus 3 ronde 9

Cyclus 3 ronde 8

Cyclus 3 ronde 7


Oneven (4 punten voor de interne stand): Jos Peters

Cyclus 3 ronde 6


Op Jeugd-NK actief (3 punten voor de interne competitie): Hrdya Dinanath, Roan Lenting, Tiago Omnes, Xiheng Zhang, Zoë Omnes

Cyclus 3 ronde 5


Beker (3 punten voor de interne competitie): Hrdya Dinanath en Thomas Mollema

Cyclus 3 ronde 4

Cyclus 3 ronde 3


Extern (3 punten voor de interne stand): Pieter Steijlen, Michel Timmer, Jari Rijnen en Bram Sekreve

Cyclus 3 ronde 2


Extern (3 punten voor de interne stand): Rick Smit, Wim van Oostrum, Kees van den Nieuwenhof en Richard Jongeneel.

Cyclus 3 ronde 1

Cyclus 2 ronde 12


Stukken opzetten extern (3 punten voor de interne competitie): Eric Merx, Koos Hendriks en Henry Heesbeen

Cyclus 2 ronde 11


Beker (3 punten voor de interne competitie): Thomas Mollema, Bram Sekreve
Extern (3 punten voor de interne stand): Caspar Hermeling, Derk-Jan Morelis, Bent Schleipfenbauer, Henk Mollema, Tim Thole, Henry Heesbeen, Tiago Omnes

Cyclus 2 ronde 10


Oneven (4 punten voor de interne competitie): Lars Verhoeven

Cyclus 2 ronde 9


Beker (3 punten voor de interne competitie): Pieter Steijlen, Hrdya Dinanath
Oneven (4 punten voor de interne competitie): Rick Smit

Cyclus 2 ronde 8


Beker (3 punten voor de interne competitie): Mark Huizer en Thomas Mollema

Cyclus 2 ronde 7


Beker (3 punten voor de interne competitie): Jeroen van den Bersselaar, Hrdya Dinanath, Bram Sekreve, Mike Adriaanse
Extern (3 punten voor de interne stand): Caspar Hermeling, Thomas Mollema, Derk-Jan Morelis, Jari Rijnen, Bent Schleipfenbauer, Michel Timmer en Wim van Oostrum

Cyclus 2 ronde 6


Cyclus 2 ronde 5


Extern (3 punten voor de interne stand): Thomas Mollema

Cyclus 2 ronde 4


Beker (3 punten voor de interne stand): Mark Huizer, Amir Asa, Jeroen van den Bersselaar, Michel Timmer, Bram Sekreve en Henk Mollema

Cyclus 2 ronde 3


Jonas Versteegen – Bye (oneven)

Cyclus 2 ronde 2


Beker (3 punten voor de interne stand): Mike Adriaanse, Derk-Jan Morelis, Davoud Moghaddan, Hrdya Dinanath, Jari Rijnen, Tiago Omnes

Cyclus 2 ronde 1

Beker (3 punten voor de interne stand): Pieter Steijlen en Bas Kelderman
Extern (3 punten voor de interne stand): Thomas Mollema, Caspar Hermeling, Derk-Jan Morelis, Davoud Moghaddan, Henk Mollema, Tim Thole, Sam van Gemert en Henri Heesbeen

Cyclus 1 ronde 12

Beker (3 punten voor de interne stand): Pieter Steijlen, Koos Hendriks

Cyclus 1 ronde 11

Beker (3 punten voor de interne stand): Bas Kelderman, Sam van Gemert, Henk Mollema, Ekko Oosterhuis, Theo Suikers, Jari Rijnen

Cyclus 1 ronde 10


Mark Huizer – Bye (oneven)

Externe avondcompetitie (3 punten voor de interne stand): Mike Adriaanse, Amir Asa, Caspar Hermeling, Davoud Moghaddan, Derk-Jan Morelis, Wim van Oostrum

Cyclus 1 ronde 9


Bas Kelderman – Bye (oneven)

Beker (3 punten voor de interne stand): Davoud Moghaddan, Matthijs Dijkstra, Rick Smit, Hrdya Dinanath, Lars Verhoeven, Tiago Mones, Michel Timmer, Tim Thole, Caspar Hermeling, Jeroen van den Bersselaar, Wim van Oostrum, Don van Venetië

Cyclus 1 ronde 8

Cyclus 1 ronde 7


Ekko Oosterhuis – Bye (oneven)

Cyclus 1 ronde 6

Cyclus 1 ronde 5

Cyclus 1 ronde 4


Theo Suikers – Bye (oneven)

Cyclus 1 ronde 3


Rick Smit – Bye (oneven)

Cyclus 1 ronde 2


Mike Adriaanse – bye (oneven)

Cyclus 1 ronde 1